Osuszanie po zalaniu

Pakiet osuszanie

W ramach usługi osuszania po zalaniu przygotowujemy pomiary wilgotności, pełną dokumentację dla ubezpieczyciela, wykonujemy odgrzybianie oraz ozonowanie pomieszczeń.

Osuszanie  po zalaniu

Oferujemy osuszanie mieszkań, domów, biur i innych pomieszczeń po zalaniu. Dosuszanie posadzek oraz wilgoci technologicznej. Suszenie dachów, tarasów i piwnic.

Wykrywanie przecieków

Wykonujemy także wykrywanie przecieków w mieszkaniach i domach. Próby dymowe na dachach i tarasach, próby ciśnieniowe. Bezpłatne oględziny.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę

Skuteczne działanie

Nasza oferta kierowana jest szczególnie (choć nie tylko) do osób, które dotknęły losowe tragedie jak zalanie. Staramy się być dostępni jak najszybciej, by działać stanowczo i natychmiastowo w celu minimalizacji strat ponoszonych przez Klienta. Nasi fachowcy na miejscu zapoznają się z problemem i dobiorą odpowiednią metodę osuszania po zalaniu.

Świadczymy usługi z zakresu osuszania i odgrzybiania mieszkań, domów a także innych budynków. Wykonujemy również pomiary wilgotności, wykrywamy i naprawiamy przecieki oraz odkażamy mieszkania za pomocą ozonu. Do każdej szkody podchodzimy indywidualnie niezależnie czy posiadasz ubezpieczenie czy nie.

Jeżeli posiadają Państwo polisę ubezpieczeniową gwarantujemy pełną dokumentację potrzebną do rozliczenia z ubezpieczycielem.
Oferujemy kompleksową i rzetelną pomoc w konkurencyjnych cenach.

Zobacz jak osuszamy
shadow osuszanie podposadzkowe 9 osuszanie ścian 4

Osuszanie po zalaniu w pakiecie

Usługi które wykonujemy zwykle przy okazji osuszania po zalaniu

Osuszanie po zalaniu

  • bezpłatne oględziny i wycena
  • osuszanie podposadzkowe
  • osuszanie ścian i sufitów
  • osuszanie posadzek
  • pomiary wilgotności
Szczegóły

Pakiet po osuszaniu

  • odgrzybianie pomieszczeń
  • ozonowanie pomieszczeń
  • ozonowanie podposadzkowe
  • dokumentacja pozwalająca uzyskać odszkodowanie
Szczegóły

Skontaktuj się z nami. Rozwiążemy problem z wilgocią po zalaniu w Twoim domu lub mieszkaniu

Wykryjemy i usuniemy przeciek, osuszymy mieszkanie.
Szybko i kompleksowo.

Top Dry – profesjonalne osuszanie po zalaniu Warszawa: osuszanie mieszkań, domów i innych budynków, wykrywanie przecieków. Pomiary i pełna dokumentacja szkody.

Panowie zjawili się tego samego dnia co dzwonilam. Przedstawili w jasny sposób metody działania i czas realizacji. Ogromny plus za dokumentację dla ubezpieczyciela, a także za czyste mieszkanie zostało po zakończeniu.

Małgosia W-K

Warszawa

Bardzo, bardzo polecam! Szybka reakcja na zalany sufit. Dzięki firmie mogłam zacząć urządzać mieszkanie. Przy okazji dostałam kilka rad dotyczących samego remontu.

Ela Wilczyńska

Warszawa

Super szybka reakcja i profesjonalne oględziny szkody. Fachowe, kompleksowe porady, widać duże doświadczenie firmy w problematyce zalań i sposobów radzenia sobie z nimi. Polecam. Pełny profesjonalizm!

Tomek Garbowski

Mińsk Mazowiecki

Zadzwoń