Wynajem osuszaczy powietrza

Oprócz fachowych usług osuszania budynków, oferujemy także wynajem osuszaczy powietrza oraz wentylatorów strumieniowych i osiowych. Zapewniamy pełne wsparcie w transporcie i obsłudze urządzeń. Nasze osuszacze to urządzenia renomowanych producentów, które pracują wydajnie i cicho. Maszyny zostały tak zaprojektowane, by ich obsługa była prosta także dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z osuszaniem. Po naszych wyjaśnieniach, każdy bez problemu poradzi sobie z ich używaniem. Wynajem osuszaczy powietrza to jeden z najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z problemem wilgoci w pomieszczeniu.

osuszacz powietrza wynajem warszawaWynajem osuszaczy realizujemy kompleksowo:

 • Dobór urządzenia – na podstawie wywiadu pomagamy w doborze odpowiedniej maszyny.
 • Transport – osuszacze i wentylatory transportujemy bezpłatnie na terenie Warszawy pod wskazany adres.
 • Podłączenie i instruktaż – podłączamy maszyny i dokładnie wyjaśniamy, jak ich używać.
 • Bezpłatny pomiar – podczas wstawienia urządzeń na Państwa prośbę wykonamy bezpłatne pomiary wilgotności.
 • Pomiar na zakończenie – przy wynajmie powyżej 7 dni wykonamy ponowny pomiar wilgotności przy odbiorze urządzeń.
 • Brak zaliczek i kaucji – płatność przelewem na podstawie faktury VAT po zakończeniu usługi

Profesjonalne osuszacze i wentylatory

W naszej ofercie są zarówno osuszacze, których zadaniem jest zbieranie wilgoci z powietrza, jak również wentylatory, które wybijają wilgoć ze ścian. Sprzęt, którym dysponujemy to wysokiej klasy, nowoczesne maszyny renomowanych firm, w tym m.in.

 • Osuszacze kondensacyjne Trotec i Dri-Eaz z automatycznym odprowadzeniem skroplin.
 • Wentylatory osiowe Trotec, Master o wydajności 6000m3/h.
 • Wentylatory strumieniowe Trotec, Dri-Eaz, Unicraft, o wydajności od 1000m3 do 3000m3.

Cicha praca, wysoka wydajność, niski pobór prądu i prosta obsługa – to wyróżnia oferowany przez nas sprzęt.

wynajem osuszaczy powietrza trotecKiedy warto zainwestować w wynajem osuszaczy powietrza?

Najczęściej usługę wynajmu osuszaczy proponujemy w dwóch przypadkach:

 • Wilgoci technologicznej ( budowlanej ) – ten typ wilgoci pojawia się podczas prac wykończeniowych. Nadmiar wilgoci w wyniku położenia świeżych tynków czy wylewki często uniemożliwia dalsze prace. Użycie osuszaczy w połączeniu z wentylatorami pozwala szybko wrócić do prac wykończeniowych.
 • Wilgoci po zalaniu – wynajem profesjonalnych osuszaczy pomaga naszym klientom poradzić sobie ze skutkami zalania po awarii sieci ciepłowniczej, instalacji wodnych, czy po ulewnych deszczach.

Profesjonalny osuszacz powietrza na wynajem oferujemy również w innych przypadkach, w których niezbędne jest szybkie i skuteczne usunięcie wilgoci z pomieszczenia lub całego obiektu.

Dlaczego my?

Robimy wszystko, by proces osuszania przebiegł szybko i sprawnie. Prowadzimy wynajem osuszaczy i wentylatorów na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Usługa jest połączona z bezpłatnym dowozem na terenie Warszawy oraz pomiarami wilgotności podczas wstawienia urządzeń, dzięki czemu praca osuszacza powietrza jest dostosowana do faktycznych potrzeb obiektu. Chcesz osuszyć pomieszczenie po zalaniu lub pozbyć się wilgoci budowlanej? Masz inny problem z wilgocią w domu lub siedzibie firmy? Skontaktuj się z nami, a my na podstawie Twoich potrzeb dobierzemy odpowiednie urządzenia, przywieziemy je, podłączymy i dokonamy pomiarów wilgotności ścian profesjonalnym miernikiem. Wynajem osuszaczy powietrza to usługa, którą świadczymy z najwyższą starannością, elastycznie dopasowując się do potrzeb naszych Klientów.

Wynajem osuszaczy – szybko i prosto:

790 403 404

Zadzwoń