O nas

Top Dry to firma zajmująca się osuszaniem, odgrzybianiem oraz ozonowaniem pomieszczeń.

Top Dry osuszanieNasza oferta kierowana jest szczególnie do osób, które dotknęły losowe tragedie jak pożar, powódź czy zalanie. Staramy się być dostępni jak najszybciej dla klienta, aby działać stanowczo i natychmiastowo w celu minimalizacji strat ponoszonych przez Klienta.

Top Dry Rzetelna Firma

Każdą szkodę traktujemy indywidualnie i obsługujemy ją z najwyższą starannością. Przed rozpoczęciem prac zawsze robimy wizję lokalną oraz pomiary. Na tej podstawie dobieramy metodę pracy oraz potrzebny do niej sprzęt. W swoich metodach prac stosujemy najnowsze technologie, dzięki którym możemy uzyskać bardzo dobre wyniki w jak najkrótszym czasie, tak cennym dla naszych Klientów.

Nasze usługi świadczymy na jak najwyższym poziomie, profesjonalnie i rzetelnie.

Opinie naszych Klientów

Zobacz wszystkie opinie na Google Maps

  5 star review  Firma na najwyższym poziomie 🙂 Mieliśmy wyciek z grzejnika pod panele, hydraulik kilkukrotnie wzywany nie mógł poradzić sobie z lokalizacją usterki. Wydała się niestety dopiero, gdy panele zaczęły już puchnąć od wilgoci. Po przeczytaniu pozytywnych opinii zgłosiliśmy się do firmy Top Dry. Panowie bardzo mili i profesjonalni, doradzili w kwestii osuszania, a także we wszystkich formalnościach związanych z firmą ubezpieczeniową. Świetny kontakt przez cały okres wykonywania usługi. Cały koszt suszenia i ozonowania finalnie wyszedł mniejszy niż w przedstawionym kosztorysie, także nie ma mowy o niepotrzebnym przedłużaniu pracy maszyn lub naciągnie na dodatkowe koszty. Osuszanie trwało niecałe dwa tygodnie (a nie miesiąc lub trzy jak prognozowali poprzedni fachowcy), posadzka sucha i pokój gotowy do dalszego remontu. Dziękujemy jeszcze raz Panom z Top Dry za błyskawiczną i fachową pomoc 🙂 6/5 gwiazdek i z pewnością będziemy polecać

  thumb Kinga Ewelina
  2/11/2021

  5 star review  Obsługa nad wyraz miła, sprawna, kompetentna, fachowe doradztwo, dostosowanie się do potrzeb klienta, szybka reakcja. Firma zadaje sobie wiele dodatkowego trudu w ramach zwykłej ceny aby pomóc klientowi w trudnej sytuacji - zalanie. Szybka reakcja kiedy pojawiają się dodatkowe kłopoty. Ci Panowie są prawdziwymi przyjaciółmi klienta w potrzebie.

  thumb Magda Kowalska
  2/10/2021

  5 star review  W pełni profesjonalna, rzetelna i uczciwa firma! Korzystałem z konieczności po zalaniu mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Fachowość w każdym calu, w tym, co bardzo ważne, znajomość przedmiotu w zakresie przygotowania kosztorysu i wyceny usługi na potrzeby ubezpieczyciela. Rozliczenie bezgotówkowe. Bardzo dobra komunikacja i terminowość na najwyższym poziomie, więc cóż więcej potrzeba. Szczerze polecam!

  thumb Krzysztof Gralak
  2/08/2021

  5 star review  Firma profesjonalnie podchodzi do zadań. Po zalaniu mieszkania poprosiłam o ekspertyzę. Okazało się, że po dokonaniu pomiarów osuszanie nie jest konieczne. Firma nie pobrała za usługę ekspertyzy żadnej opłaty. Podczas rozmowy dowiedziałam się od jakich parametrów wilgotności osuszanie mieszkania jest konieczne a kiedy zupełnie zbędne. Dziękuję i polecam.

  thumb Angelika Kałmuczak
  1/27/2021

  5 star review  Pełen profesjonalizm oraz ekspresowe wykonanie usługi. W pokoju sąsiadującym z łazienką zaczęła pęcznieć farba na ścianie oraz napęczniała ościeżnica drzwi. Po zdemontowaniu prysznica w łazience był wyciek, który spowodował nasiąknięcie ściany działowej. Panowie z firmy Top Dry przyjechali po godzinie na ekspertyzę, wykonali pomiary wilgotności. Przez tydzień ściana była suszona oraz nagrzewana podczerwienią od strony łazienki. Odwierty pokazały wysuszenie ściany do normalnych wartości wilgotności. Polecamy serdecznie firmę!

  thumb Mateusz Wojtal
  1/20/2021

  5 star review  Pojawił nam się grzyb w rogu sypialni. Panowie szybko zareagowali, przyjechali następnego dnia. Zrobili pomiary, dokumentacje zdjęciową, wskazali prawdopodobną przyczynę - popękana elewacja na budynku, rozstawili osuszacze. Wszystko szybko i profesjonalnie - Polecam.

  thumb Pawel Dabala
  1/19/2021

  5 star review  Bardzo kompetentni, terminowi, solidni - bardzo zaangażowani. Ich celem jest gruntowne i solidne osuszenie. Sympatyczny, bezproblemowy kontakt. Dobry efekt ich pracy. Cena za usługę umiarkowana. Polecam.

  thumb Marta Lukaszewicz
  12/10/2020

  5 star review  Bardzo profesjonalna firma, szybka reakcja, punktualność, ale przede wszystkim to prawdziwi fachowcy. Osuszanie mieszkania zakończyło się sukcesem. Polecam tę ekipę - oby wszystkie firmy usługowe działały jak oni!

  thumb Aleksandra Wodzisławska
  11/23/2020

  5 star review  Dziękuje raz jeszcze! Panowie z Top Dry przyjechali praktycznie od ręki! Zależało mi bardzo na czasie a zalanie było sporych rozmiarów to potrzebowałem pomocy od zaraz inne firmy często nawet nie odbierały telefonu! Wielkie podziękowania za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie.

  thumb Maciej Pękala
  11/17/2020

  5 star review  Najlepsi w Warszawie jeśli macie problem z zalaniem mieszkania/domu. Mają odpowiedni sprzęt co daje gwarancję na prawidłowe osuszenie budynku.

  thumb Dawid Koryga
  10/28/2020

  5 star review  Rzadko kiedy wystawiam pozytywne recenzje jednak zasłużyliście na 5 gwiazdek jak mało kto! Po zalaniu byłam załamana na szczęście znajomy podrzucił mi numer do was! Samo osuszania bardzo dokładne i udało się uniknąć kolejnych dodatkowych kosztów. Dzięki raz jeszcze 🙂

  thumb Ewa Wasilewska
  10/21/2020

  5 star review  Z czystym sumieniem polecam firmę. Szybki czas realizacji, miła obsługa.

  thumb Rafał Krawczyk
  9/19/2020

  5 star review  Jak najbardziej polecam tą firmę. Panowie rzetelnie podchodzą do pracy. Usługa była wykonana profesjonalnie.

  thumb Oskar Zoladkiewicz
  9/14/2020

  5 star review  Gorąco polecam! Skorzystałem z usług tej firmy do pozbycia się wilgoci technologicznej. Szybki przyjazd i profesjonalne pomiary wilgotności ścian i posadzki. Sprzęt od razu przywieziony i rozłożony na budowie (2 zestawy osuszające). Przed osuszaniem oszacowano że przez tydzień wyjdzie 300 litrów wody i ze zdumieniem przyznam ze plus minus tyle wyszło.

  thumb Michał Nowiński
  9/12/2020

  5 star review  Bardzo profesjonalnie. Niesamowite podejście do klienta. Panowie bardzooooo pomocni, wszystko wyjaśniają, cierpliwie tłumaczą. Oferują usługi na najwyższym poziomie i nie zostawią nikogo z problemem. Ja byłam trochę roztrzepana i mało ogarnięta, naprawdę pomogli mi ze wszystkim, np. ściągnęli panele, doradzili z ubezpieczeniem. Wcale nie musieli tego robić. Naprawdę polecam.

  thumb Paulina Chwaszczewska
  9/04/2020
Zadzwoń