Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie biur WarszawaOzon inaczej tritlen jest alotropową odmianą tlenu. W normalnych warunkach jest gazem o większej gęstości niż powietrze, o silnych właściwościach utleniających, dzięki czemu jest jednym z najlepszych sposobów przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. W dzisiejszych czasach ozon stosuje się między innymi do bezpiecznej dezynfekcji mieszkań, biur, obiektów użyteczności publicznej, eliminacji przykrych zapachów czy sterylizacji. Jest naturalnym dezynfekantem co oznacza, że po profesjonalnym procesie ozonowania nie trujemy siebie ani osób w naszym otoczeniu.

Ozonowanie pomiesczeń –

– Warszawa. Jak przebiega ozonowanie?

Proces ozonowania polega na produkowaniu ozonu przez specjalne generatory, podczas jego rozkładu uwalnia się cząsteczka tlenu, która neutralizuje związki organiczne jak np. zarodniki, poprzez łączenie się z nimi. Dezynfekcja poprzez ozonowanie jest niezwykle skuteczna, gdyż ozon nie maskuje nieprzyjemnych zapachów a trwale je utlenia.
Ozonowanie to ekologiczna i bezpieczna metoda dzięki której odkazimy Twoje mieszkanie, dom, piwnice czy samochód. Pozwoli pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów organicznych, wirusów, bakterii, zarodników, pleśni i grzybów oraz zagrażających życiu mikroorganizmów.

Po procesie ozonowania w Twoim domu unosić się będzie świeży i lekki zapach, a co najważniejsze Twoje otoczenie będzie czyste i wolne od wirusów, roztoczy czy grzybów.
Ozonowanie mieszkań Warszawa

Zalety ozonowania

Klienci biznesowi oraz osoby prywatne coraz chętniej zlecają ozonowanie pomieszczeń ze względu na liczne zalety proponowanej metody. Ozonowanie pomieszczeń:

 • poprawia jakość powietrza
 • dezynfekuje
 • usuwa alergeny
 • niszczy zarodniki grzybów i pleśni
 • usuwa wirusy, bakterie i roztocza
 • eliminuje brzydkie zapachy jak: stęchlizna, dym tytoniowy, spalenizna, odzwierzęce lub farb/lakierów po remoncie

Co wykonujemy

TOPDRY to marka specjalizująca się w osuszaniu obiektów oraz eliminowaniu negatywnych skutków nadmiernej wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Ozonowanie to usługa, która dopełnia naszą ofertę pozwalając nam na bezwzględną poprawę jakości powietrza oraz bezpieczeństwa w osuszanych przez nas obiektach.

Klientom zapewniamy:

 • ozonowanie pomieszczeń
 • ozonowanie biur
 • ozonowanie magazynów i hal
 • ozonowanie placówek użyteczności publicznej
 • ozonowanie mieszkań i domów
 • ozonowanie samochodów i innych pojazdów

Ozonowanie biur

Ozonowanie biur to usługa, którą coraz częściej świadczymy niezależnie od usług osuszania pomieszczeń. Ze względu na specyfikę pracy biurowej oraz liczbę osób współdzielących miejsce pracy regularne ozonowanie biur powinno być standardem. Dzięki ozonowaniu:

 • zmniejszamy ryzyko zapadania na choroby przekazywane drogą kropelkową,
 • poprawiamy wydajność pracy,
 • zwiększamy motywację do pracy,
 • usuwamy z pomieszczeń charakterystyczny zapach „zakurzonych” dokumentów.

Ozonowanie magazynów

Ozonowanie magazynów to usługa, którą świadczymy zarówno na rzecz obiektów po zalaniu, jak i profilaktycznie. Regularne ozonowanie magazynów zmniejsza ryzyko namnażania się w obiekcie pleśni i grzybów, jak również niepożądanych z perspektywy magazynowanych towarów insektów. Dodatkową zaletą ozonowania magazynów jest poprawa warunków przechowywania surowców i towarów gotowych, co pozwala na ich jeszcze dłuższe bezpieczne przechowywanie.

Ozonowanie magazynów w sposób szczególny polecamy w przypadku branży spożywczej. Możliwość dezynfekcji pomieszczeń bez stosowania niebezpiecznych dla zdrowia środków chemicznych oznacza, że magazyn lub skład może zostać zdezynfekowany bez konieczności jego wcześniejszego opróżnienia.

Ozonowanie mieszkań

Ozonowanie mieszkań najczęściej wykonujemy na rzecz klientów, którzy zgłaszają się do nas po zalaniu. Ozonowanie zmniejsza ryzyko rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni. Eliminuje również problem szkodników. Dzięki ozonowaniu możemy się pozbyć z mieszkania nieprzyjemnego zapachu, który bardzo często unosi się w zalanych pomieszczeniach.

Regularne ozonowanie mieszkań polecamy także w przypadku alergików oraz osób z obniżoną odpornością. Zabieg zmniejszy częstotliwość zapadania na choroby górnych dróg oddechowych, jednocześnie w sposób bezpośredni wpływając na jakość życia.

Zadzwoń